D.U.K.

1. Ar BMW vairavimo akademija skirta tik tiems, kurie vairuoja BMW automobilius?

Ne. Mokymų tikslas – ideali vairuotojo ir jo automobilio darna.
Nors mokymams naudojami BMW automobiliai (čia labiausiai pasikliaujame BMW automobilių sportine patirtimi), tačiau mokymų teorinė ir praktinė programa parengta taip, kad Jums suteiktos žinios ir įgyti įgūdžiai bus taikomi ir naudingi vairuojant bet kokį automobilį, nepriklausomai nuo jo modelio ar tipo.

Mūsų automobilių parke yra priekine, galine ir abiem ašimis varomų BMW automobilių.

2. Ar galiu mokymuose dalyvauti savo automobiliu?

Jeigu norite mokymuose dalyvauti savo automobiliu, jis turi būti techniškai tvarkingas bei apdraustas. Mokymų metu intensyviai dėvisi automobilių pakaba, padangos, pavarų dėžė, stabdžių trinkelės bei kitos automobilių detalės. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame dalyvauti savo automobiliu. Mokymuose koncentruojamasi į asmeninius vairuotojo sugebėjimus ir įgūdžius, o ne į skirtingų automobilių technines galimybes. Tuo atveju, jei mokymų metu naudojatės savo automobiliu, mokymų kaina nesikeičia, visas automobilio eksploatacines išlaidas padengia klientas.

3. Ar mokymai vyksta bet kokiomis oro sąlygomis?

Kaip ir kasdieninis vairavimas, taip ir BMW vairavimo akademija vyksta žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį, bet kokiomis oro ir kelio sąlygomis. Nebent oro sąlygos keltų grėsmę Jūsų sveikatai ir saugumui.

4. Kokius reikalavimus turi atitikti norintys dalyvauti mokymuose? Ar mokymų dalyviams yra nustatytos amžiaus ribos?

Mokymuose gali dalyvauti visi, sulaukę 18 metų bei turintys galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

5. Kas yra mokymų instruktoriai?

Mokymus vykdo penki patyrę ir kvalifikuoti instruktoriai – Darius Jonušis, Martynas Tankevičius, Vytautas Juodagalvis, Edvinas Arkušauskas ir Ignas Jurginis. Dėl organizacinių priežasčių, negalime tam tikrai grupei priskirti konkretaus instruktoriaus.

6. Ar šie kursai yra tinkami lenktynininkams?

Tai nėra kursai, skirti būtent lenktynininkams, tačiau tai gali būti geras pagrindas galvojant apie sportinę karjerą arba puikus būdas patobulinti savo vairavimo įgūdžius.

Mūsų kursų baigimo pažymėjimas yra pripažįstamas LASF (Lietuvos automobilių sporto federacijos) išduodant vairuotojo licencijas.

7. Ar šie mokymai tinka moterims?

Moterys, kaip ir vyrai, pilnateisės vairuotojos, turinčios rūpintis savo ir bendrakeleivių saugumu. Iš mokymų kiekvienas dalyvis – moteris ar vyras – parsiveža patirtį, kuria optimaliai gali pasinaudoti vairuodami kasdien.

8. Ar gali mokymuose dalyvauti fiziškai neįgalūs asmenys?

Mokymuose gali dalyvauti asmenys, turintys galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galintys vairuoti automobilį su standartine įranga

9. Kokios yra mokymų kainos?

Vieno žmogaus dviejų dienų mokymų kaina 599 eur + PVM.
Automobiliai, draudimas, kuras, padangos, maitinimas – viskas įskaičiuota. Papildomai dalyviai sumoka apgyvendinimo išlaidas.
Preliminari vienos dienos mokymų kaina 499 eur + PVM. Maitinimo išlaidos neįtrauktos. Rengiami tik įmonėms. Populiarūs tarp tokių įmonių, kurios turi didelį automobilių parką.
Pavienių asmenų grupėms rengiami tik dviejų dienų mokymai.

10. Kiek laiko trunka teorinė mokymų dalis?

Teorinių mokymų metu aptariamos pagrindinės sąvokos, vairuotojo, automobilio ir aplinkos sąveika, vairavimo technikos pagrindai ir gudrybės, kurias visi dalyviai patys galės patirti realiose sąlygose praktinių užsiėmimų metu ir pritaikyti teorines žinias. Teorinių mokymų trukmė priklauso nuo bendros mokymų programos (dviejų ar vienos dienos) ir gali trukti nuo 40 min iki 2,5 val.

11. Koks maitinimas yra įskaičiuotas į dviejų dienų mokymų kainą?

Teorijos metu – mineralinis vanduo, kava, arbata. Dveji pietūs bei vakarienė – jų metu maistas, sultys, stalo vanduo, kava/arbata. Vakarienės metu jus pavaišinsime vynu.
Papildomai užsakydami iš baro, dalyviai moka patys.

12. Prieš kiek laiko reikia užsisakyti vietą mokymuose ir mokymų datą? Kada paprastai organizuojami pavienių asmenų mokymai?

Kadangi, dažniausiai užsakomi mokymai 10 žmonių grupėms (pvz. vienos įmonės darbuotojams), pavienių asmenų grupių mokymai rengiami rečiau. Jeigu Jūs patys subursite 6-10 bendraminčių, mokymus rengsime Jums patogia data. Pavienių asmenų grupėms mokymų datas siūlome mes, derindami su visais grupės dalyviais. Paprastai mokymus organizuojame penktadienį-šeštadienį.

13. Kokių dalyvių duomenų reikia, ruošiant visus mokymams reikalingus dokumentus? Mokymams reikalingi dalyvių duomenys:

– vardas, pavardė;
– asmens kodas
– vairuotojo pažymėjimo numeris
– gyvenamoji vieta
– telefono numeris
Kai tik gausime visus reikalingus Jūsų duomenis, paruošime visus mokymams reikalingus dokumentus. Patvirtinus rezervaciją ir suderinus visas detales, atsiųsime Jums mokymų tvarkaraštį, kitą reikalingą informaciją apie mokymus.

14. Mokymų atšaukimas

Jeigu buvote užsiregistravę ir dėl kokių nors priežasčių negalite dalyvauti numatytuose mokymuose, turite apie tai pranešti organizatoriams kaip įmanoma anksčiau. Rengdami mokymus turime atliki nemažai organizacinių darbų, todėl apie bet kokius pasikeitimus pageidaujame žinoti kuo anksčiau.
Jei negalite dalyvauti mokymuose, Jūsų sumokėta suma grąžinama, jei apie negalėjimą dalyvauti mokymuose informavote ne vėliau, kaip prieš 14 dienų iki mokymų pradžios. Kitos sąlygos nurodytos sutartyje.

15. Ar į mokymus galima pasikviesti žiūrovų, lydinčių asmenų?

Kadangi dalyviai mokymų metu yra intensyviai užimti visą mokymų laiką, žiūrovams ar lydintiems asmenims mokymų vietoje tiesiog gali nebūti ką veikti, nes jokių papildomų užsiėmimų žiūrovams nerengiame. Tačiau lydintys asmenys, nesiderindami prie mokymų grupės dienotvarkės, gali praleisti savaitgalį gražiausiuose Lietuvos kampeliuose (pavasarį, vasarą, rudenį – Neringoje, žiemą – Druskininkuose ar Molėtuose).

16. Ar mokymų metu vyksta papildomi užsiėmimai vaikams, ar yra kas jais pasirūpintų?

Vaikams nesiūlome papildomų paslaugų, mokymų vietose nėra įrengtų specialių žaidimų vietų. Vaikai iki 16 metų neįleidžiami į mokymų teritoriją, nebent juos lydi tėvai ar globėjai.

17. Ar galima mokymų metu nesirinkti BMW vairavimo akademijos siūlomos nakvynės vietos?

Siekiant užtikrinti geriausią komunikaciją tarp dalyvių, aktyvų ir dinamišką dalyvavimą, mūsų mokymų komanda nerekomenduoja dalyviams apsistoti skirtingose vietose. Daug patogiau dalyvauti mokymuose, aptarimuose, susirinkimuose esant toje pačioje vietoje, kartu su visa grupe.

18. Ar gali būti užsakomi dviviečiai kambariai, vietoje vienviečių?

Mokymų metu mes mielai vietoje vienviečio kambario užsakysime dvivietį kambarį. Kadangi kambario kaina neįeina į mokymų kainą, kambarių tipai priklauso tik nuo jūsų pageidavimų. Dėl kambarių ir vietų skaičiaus reikėtų pranešti iš anksto.

19. Ar mokymų metu gali būti užsakyta papildomų vietų nakvynei?

Mokymų metu yra galimybė užsakyti papildomas vietas nakvynei. Svečiams galime pasiūlyti nakvynę tame pačiame viešbutyje, kuriame apsistoja dalyviai arba šalia mokymų vietos esančiame viešbutyje. Apie pageidavimą dėl papildomų vietų nakvynei reikėtų pranešti iš anksto.

20. Iš kur mes išvažiuojame į mokymus?

Ir žiemos, ir vasaros mokymų metu pradinė dalyvių susirinkimo vieta yra Krasta Auto patalpos Vilniuje (Ozo g. 10a). Tai daroma dalyvių patogumui, kadangi iš Vilniaus į mokymų vietą dalyviai vyksta BMW vairavimo akademijos automobiliais. Tai puiki galimybė priprasti prie automobilio, susipažinti su jo techninėmis galimybėmis, todėl vėliau, mokymų metu tam nebereikia gaišti laiko.
Atsižvelgdami į tai, kad ne visiems dalyviams patogu vykti įš Vilniaus, paliekame alternatyvą- pačiam atvykti tiesiai į mokymų vietą.

21. Kokios taisyklės galioja įsigijus dovanų kvietimą?

Įsigijus (gavus dovanų) BMW vairavimo akademijos kvietimą, Jūs patys galite pasirinkti vieną iš trijų mūsų pasiūlytų Jums mokymų datų. Esant reikalui, kvietimas gali būti perduotas kitam, dalyvavimo mokymuose kriterijus atitinkančiam asmeniui, apie tai pranešus organizatorių atsakingam darbuotojui. Kvietimas galioja 1 iš 3 pasiūlytų mokymų datų.

22. Ar galiu užsakyti specialų renginį savo darbuotojams, klientams?

Užsakomieji renginiai vykdomi 10 ar didesnėms žmonių grupėms. Bet kurioje vietoje ar šalyje, Jums patogia data. Esant specialiam užsakymui pasiūlysime Jums ir Jūsų svečiams pilną užimtumo programą. Tokiu atveju mokymų kaina yra sutartinė.