Atsiliepimai

Pirmiausia tai didelis didelis ačiū jums visiems už nerealiai praleistą savaitgalį, už naują patirtį ir kuo geriausius įspūdžius! Nors dar Nidoje sakiau, kad informacijos kiek ir per daug, leidus mintims ir patirčiai susikratyti manau, kad jos buvo kaip tik, o gal net ir per mažai.
Puiki organizacija, dėmesys kiekvienam akademijos dalyviui, puikus pasiruošimas, gerai parinkta vieta, kruopščiai apgalvoti pratimai – čia turbūt tik dalis, ką galiu sugalvoti iš pastebėjimų. O trūkumų, net ir labai bandydamas atrasti, suradau tik vieną – šitų dviejų dienų buvo per mažai :) Nes net iki pirmadienio vakaro galvoje dėliojasi, kaip daryčiau dabar, kaip sukčiau vairą vienoje ar kitoje situacijoje.
Apie tai, kad sėdynė jau perreguliuota (ir vis dar ieškau idealios pozicijos :), turbūt ir kalbėti nereikia.
Dar sykį ačiū ir net neabejoju, kad iki sekančio karto. Galbūt Nidoje, galbūt žiemą ant ledo :)

Laimonas

BMW vairavimo akademija – tai puiki vieta smagiai pasisemti praktinių tiek vasarinių, tiek žieminio vairavimo įgūdžių. Labai rekomenduoju visiems, norintiems persikvalifikuoti iš eismo dalyvių į kvalifikuotus ir saugius vairuotojus.

Rytis Jakaitis

UAB Avestis valdybos narys

Noriu padėkoti už nuostabią išvyką. Labai aptiko automobiliai, viska puikiai suorganizuota, o instruktoriai tikri profesionalai. Viešbutukas labai jaukus ir tvarkingas, o maistas fantastiškas. Sunku net sugalvoti kažkokias pastabas

Edvinas

Noriu padėkoti už nuostabiai praleistą laiką. Jaučiu, kad po kurio laiko vėl norėsiu pakartoti šias pamokas.

Domas

Esu buvusi daugelyje mokymų, tad turiu su kuo palyginti. Tikrai puiki organizacija, įdomi medžiaga ir puikus dėstymas. Rekomenduočiau kiekvienam vairuotojui:))

Jolanta

Tikrai daug naujo išgirdau…beje jau ir taikau. Vienintelis trūkumas – per trumpai. Labai noriu ir tikiuosi tai pabandyti vasarą.

Jūratė

Už Nidos mokymus labai dėkingi, buvo naudinga ir malonu. Žinokite, daug kur mes buvome, daug ką matėme – yra lektoriai, instruktoriai ir iš didelės raidės Mokytojai, kurių labai nedaug. Norime pasakyti, kad Darius Jonušis būtent iš tų mokytojų, kurie ne tik moka įdėti į galvą, rankas informaciją, bet sugeba paaiškinti tiksliai kodėl taip turi būti. O tai reiškia, kad pradedi laužyti įpročius, tikėti savimi ir spausti “stabdžius”, tada kai duodavai visada “gazo”, ir čia ne tik trasoje. Nes kaip ir minėjo Darius, pasirinkimas visada yra – “arba tu valdai automobilį arba jis tave, kaip ir su gyvenimu”.
Tai kad ačiū dar kartą.

Natalija

Pastabos būtų tik tokios, kad viskas buvo dar geriau negu tikėjausi:) Tiek kalbant apie organizaciją, tiek apie pačių mokymų kokybę. Instruktoriai puikūs. Ačiū jums labai ir manau, kad mane BMW akademijoj ant ledo dar tikrai pamatysit:)

Loreta

Aš tik dabar supratau, kad važiuoti aš nemokejau. Dabar mano sėdynė sureguliuota kaip tik man :) Ačiū Jums labai Dariau ir Vytai.
Iki susitikimo ant ledo kitą kartą :)

Eglė

Esu dėkinga buvusiam Jūsų Akademijos mokiniui, kuris mane paskatino užsirašyti i BMW vairavimo akademijos kursus! Per dvi dienas gavau labai daug naudingos informacijos ir vairavimo įgūdžių. Instruktorius Darius suprantamai aiškino, “sugriovė” vairavimo mitus apie priekinių ir galinių ratų varomų mašinų skirtumus. Man labai patiko individualus klaidų paaiškinimas, nes vairuodamas gali iš karto bandyti taisyti. Labai aiškiai pasako, kur suklysta, tuo pat metu nepalieka “ant ledo” pataria, kaip pratimą atlikti teisingai. Ir, žinoma, malonu, kai, gerai atlikus pratimą, pagiria, tai skatina dar labiau stengtis. Be to, gerai, kad teorija glausta, nespėji užmiršti, o jau reikia viską taikyti praktikoje…
Jei reikėtų BMW akademiją įvertinti dešimtbalėje sistemoje, įvertinčiau 10 balų. Be to supratau, kad vieno karto maža, ir po kokių metų dar sykį prašysiuos į Jūsų organizuojamus vairavimo mokymus.

Aura

Nuoširdus AČIŪ už nepakartojamą laiką. Viskas suorganizuota 10 balų – viskas taip patiko…. Norisi Dar… tobulėti, aišku, yra Oi kiek daug… Bet malonumas to siekti su Jūsų komanda – didžiulis.
Šiąnakt sapnavau, kad pirkau BMW .
Žodžiu… Labai labai ačiū

Asta

Kol įspūdžiai ir emocijos karštos, nutariau Jums padėkoti už nuostabų savaitgalį Nidoje. Tikrai nesitikėjau gauti tai, ką gavau! Didelis ačiū profesionaliems ir kantriems instruktoriams, kurie tikrai yra savo darbo profesionalai ir maža to, jie tai daro su dideliu malonumu ir užsidegimu. O tai įkvepia ir mus, kad nereikia sustoti vietoje ir tobulėjimui ribų nėra! Visų mokymų organizacija puiki! Jokių nesusipratimų ar neaiškumų, viskas sudėliota aiškiai į savo vietas. Dabar labai noriu ir jau svajoju apie mokymus vasaros metu. Tikrai esate šauni komanda ir daug kam reiktų imti iš Jūsų pavyzdį!

Nuoširdziai linkiu sėkmės!

Renata

Nuoširdžiai noriu padėkoti savo ir vyro vardu už puikiai suorganizuotą BMW vairavimo akademijos renginį. Dainius grįžo kupinas gerų įspūdžių ir labai patenkintas gimtadienio dovana. Dalinomės naujais potyriais, ir tikimės, kad tai labai pravers kelyje. Su malonumu ir pasitikėjimu rekomenduosime Jus draugams, o ir patys, manau, dar norėsime su Jumis bendrauti.
Ačiū už žinias ir puikų organizavimą.
Sėkmės ir sveiko sportinio azarto Jums ir visam Promo Sporto kolektyvui.

Asta ir Dainius

Pasakysiu atvirai – didelė bėda ta BMW akademija. Liga, baisesnė už kiaulių gripą. Taip užkabina, kad norisi dar ir dar! Nežinau, kas dėl to kaltas – ar Dariaus ir Vytauto mokėjimas bendrauti ir mokyti, ar puikus visa ko organizavimas, ar tiesiog gera nuotaika visą savaitgalį. Aišku viena – mudu su žmona Jus dar pakankinsim :) AČIŪ!

Giedrius

Mokymai išties buvo naudingi ir labai patiko. Teisingai, tobulėjimui ribų nėra, todėl norisi grįžti ir viską kartoti vėl ir vėl. Puikūs instruktoriai, nustebinę savo kantrumu ir geranoriškumu, puikūs žmonės, su kuriais džiaugiuosi susipažinusi. Dabar turiu didžiulį norą grįžti į mokymus vasarą. O tada tai jau aš tikrai evoliucionuosiu :)

Inga

Grįžome namo pavargę, bet laimingi.Mokymai patiko ir man, ir vyrui. O dėka jūsų rūpesčio ir nesusipykome :) Mokymai priverčia daug ką permąstyti… Aš vis savęs klausiu: gal galiu vairuoti geriau? Tai užkabina… Būtent, kaip jūs ir sakote – tobulumui ribų nėra!

Inga ir Jaroslavas

Galiu tik trumpai pakomentuoti – NEREALU:) Gavau tiek informacijos ir svarbiausiai pajunti, kaip viskas veikia atliekant pratimus. Tai, ką Darius ir Edvinas aiškino teorijos metu – praktinio vairavimo metu pasiteisina 100%:). Labai paprastas ir malonus bendravimas su instruktoriais. Organizavimas irgi puikus, viskas pagal grafiką jokių vėlavimų ir t.t. Geresnio savaitgalio turbūt ir neturėjau :)

Darius

Savaitgalis buvo puikus. Galvoju, kiek dar mokymų paliko tokį gerą įspūdį? Stulbinantis punktualumas, Dariaus puikus ir lengvas humoras sukūrė bendrą gerą atmosferą. Mokymai leido suprasti, kiek mažai susimąsčiau apie fizikos dėsnius veikiančius automobilį, o praktiniai važiavimai parodė, kad Vairuoju automobilį kaip meška dviratį. Šaunu, jau rekomendavau jūsų kursus keliems savo draugams.

Aloyzas

Esu labai dėkinga – turejau nuostabų laiką ir neįkainojamą informaciją. Maitinimas, viešbutis – puikūs (tikrai mažiausiai apie tai galvoji, nuo tos minutės, kai Darius pradeda teorinius mokymus). Dariui ir Vytautui vadovaujant, jaučiausi labai saugi vykdyti jų nurodymus – paprastai sunku mane priversti besąlygiškai paklusti. Po mokymų iš tikrųjų jautiesi šiems žmonėms dėkingas. Turite puikų produktą, kurį visiems rekomenduosiu.
Nuoširdžiai neturiu jokių pastabų.
Ačiū ir iki kito karto!

Ilma

Ačiū už dėmesį. Žinokit, kad ir kokia bjauri būčiau, bet neturiu prie ko prikibti:) Viskas tikrai puiku buvo: ir organizacija, ir patys mokymai, ir instruktoriai. Iš pradžių gal kiek nepatiko, kad reikia pakankamai toli važiuoti (Vilnius-Nida-Vilnius), bet dabar manau, kad tai tik privalumas – visiškai atsijungi nuo savo aplinkos ir susitelki tik į vairavimą.
Jei turėsiu galimybę, norėsiu sudalyvauti ir žiemos mokymuose.

Nuoširdžiai – ačiū:)

Asta

Visiems labai patiko – pradedant automobiliais ir mokytojais, baigiant pačiais kursais:) Kol kas manau reikia, kad susigulėtų įgytos žinios, kad pasijaustų kasdieniniame vairavime naujai išmokti dalykai, tada iš tiesų matysis, kokia nauda buvo. Kol kas tai visis labai patenkinti, tik ir kalba, kaip bandė savo ABSus ir keičia sėdėjimo stilių:)
Ačiū labai už operatyvumą! Labai džiaugiuosi, kad viską taip sparčiai susiorganizavome!
Tikiuosi dar teks bendradarbiauti:)

Eglė